پولیش و از بین بردن کدری طلق چراق عقب و جلوی ماشین / (خودرو و شفاف سازی آن)

شفافیت طلق چراغ جلو یا عقب خودرو/ماشین بدلایل زیادی از جمله آفتاب سوختگی و یا سوختگی ناشی از حرارت نور چراغ پس از چند سال از بین می رود.

وجهت ترمیم و بازگرداندن این شفافیت نیاز به پولیش حرفه ای با استفاده از پد و کرم پولیش مخصوص می باشد. قبل از هر چیزی باید دلیل مات شدن چراغ خودرو خود را متوجه شوید. معمولا کدری بجا مانده بر روی طلق چراغ اتومبیل به دلیل برخورد عناصر خارجی با رویه طلق نیز می تواند باشد که در نهایت باعث ایجاد خط و خش و لکه بر روی طلق چراغ خودرو می‌شود.

گرد و خاک، آب باران و همچنین مایعاتی مثل چای و قهوه، می‌توانند باعث ایجاد ماتی بر روی طلق چراغ خودرو شما شوند. از همین رو پروسه شفاف کردن طلق چراغ اتومبیل بسیار شبیه فرآیند لکه‌بری و خشگیری بدنه خودرو است. کلیکار این روش را به کمک دستگاه پولیش و واکس حرفه ای در محل شما انجام می دهد.

جهت پولیش شیشه خودرو، چراغ های خودرو می توانید با استفاده لینک زیر رزرو نمایید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
رزرو پولیش خودرو

تماس بگیرید 021-26420211
پولیش شیشه خودرو باعث می شود کدری شیشه از بین برود و ما شیشه بهتر و شفاف تری داشته باشیم شما می توانید پولیش شیشه های خود را به تیم clicar بسپارید پولیش شیشه خودرو چرا باید پولیش شیشه را انجام بدهیم دلایل پولیش شیشه های خودرو چیست و چرا باید پولیش را انجام دهیم پولیش شیشه خودرو

ویدیوی پولیش چراغ های ماشین

پولیش چراغ خودرو ویدیوی آموزشی پولیش چراغ خودرو پولیش خودرو چرا باید شیشه اتومبیل خود را پولیش کنیم

دلایل پولیش خودرو

پولیش خودرو تهران پولیش شیشه خودرو تهران مزایای پولیش شیشه جلو