روش های پولیش طلق و شیشه چراغ

وسایل مورد نیاز برای رفع ماتی چراغ اتومبیل
انجام هرگونه عملیات و فرآیند، به مجموعه وسایل بخصوص به خود نیازمند است؛ فرآیند رفع ماتی و کدری چراغ اتومبیل نیز به وسایل بخصوصی نیازمند است :

  • یک شوینده با خاصیت بازی
  • چسب نواری کاغذی
  • سمباده 200 ، 400 ، 800 و همینطور یک سمباده نرم (تراکم بیشتر 3000)
  • پولیش نرم ( ترجیها پولیش نرم محلول با شوینده)
  • دستگاه پولیش یا پد مخصوص پولیش

در ادامه برای در امان ماندن رنگ بدنه اتومبیل از فرایند پولیش و تمیزکاری چراغ اتومبیل، دور طلق چراغ را با بهره‌گیری از یک چسب نواری نسبتا ضعیف می‌پوشانیم، این پوشش هم از رنگ بدنه محافظت می‌کند و همینطور باعث می‌شود آب و مواد شوینده به داخل پوشش چراغ اتومبیل نفوذ نکند.

سپس شروع کنید به سمباده زدن؛ ابتدا از سمباده 200 شروع کنید و تا زمانی که ماتی طلق چراغ خودرو شما یک دست نشده است، سمباده زدن را متوقف نکنید. این فرآیند را پس از هر 10 دقیقه به ترتیب با سمباده‌های 400 و 800 انجام دهید تا طلق چراغ خودرو شما به صورت یک پارچه مات شود و هیچگونه زبری بر روی آن حس نشود. پس از گذشت حدود 20 دقیقه از زدن سمباده 800 ، سمباده نرم تر ( برای مثال 3000 ) را با بهره‌گیری از آب بر روی سطح طلق چراغ خودرو حرکت دهید تا تمام ناخالصی‌های بجا مانده بر روی طلق از بین برود. سپس پولیش را بر دارید و با استفاده از یک دستگاه پولیش با سری نرم یا یک پد نرم محلول پولیش را بر روی طلق چراغ خودرو پخش کنید.

پولیش زدن باعث می‌شود طلق چراغ خودرو براق شود و تمام خط و خش‌های بجا مانده بر روی آن از بین برود. در نهایت نیز می‌توانید با استفاده از مواد نانو سرامیک یک پوشش نامرعی بر روی طلق چراغ اتومبیل ایجاد کنید تا طلق چراغ اتومبیل شما دچار کدری و ماتی نشود و همیشه شفاف بماند.

جهت پولیش شیشه خودرو، چراغ های خودرو می توانید با استفاده لینک زیر رزرو نمایید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
رزرو پولیش خودرو

تماس بگیرید 021-26420211

ویدیوی پولیش چراغ های ماشین

پولیش شیشه خودرو چرا باید پولیش شیشه را انجام بدهیم دلایل پولیش شیشه های خودرو چیست و چرا باید پولیش را انجام دهیم پولیش شیشه خودرو
پولیش خودرو روش های پولیش طلق شیشه چراغ پولیش شیشه خودروهای لوکس

دلایل پولیش خودرو

پولیش خودرو تهران پولیش شیشه خودرو تهران مزایای پولیش شیشه جلو